www.uzay.org

Web Sitesi, Mobil Uygulama
Uzay insanoğlu için çok karmaşıktır. Uzayda insan kocaman bir kütüphanedeki minicik bir çocuğa benzer, çocuk oradaki kitapların yazıldığı binbir çeşit dili anlamaz, nasıl yazıldığınıda anlamaz, dikkatini çeken şey o kitapların karmaşık dizilişindeki ahenktir ve insan oğluda uzayın ahengini çözmeye çalışabilir ancak.

Albert Einstein

Uzay.org'un Hikayesi

Uzay benim küçük yaşlardan beri hep ilgimi çekmiştir. Bununla ilgili insanlara bir şekilde fayda sağlamayı hep istemiştim. 2013 Yılında karşıma bir fırsat çıktı ve Uzay.org'un asıl sahibi olan, 2000 yılından beri siteyi ayakta tutan Uzay Keskin ile birlikte Uzay.org'un geliştirilmesi ve daha çok insana ulaşması için bir fikir ortaklığı yaptık...

Websitesi

Uzay.org'un kullanımda olan son tasarımı.

Teknolojinin hızlı ilerleyişini paralel olarak takip edebilmek oldukça önemli bir konu. Günümüzde artan mobil cihaz kullanımını ve insanlara her an ulaşabilme imkanını göz önüne alarak, Türkiye'nin ilk uzay uygulamasını yaptık ve bunu App Store'da yayınladık. Uygulamamız Apple tarafından En İyi Yeni Uygulamalar arasına seçildi ardından Öne Çıkanlar'da afiş olarak yer aldı. Bu sayede daha çok insana ulaşmış olduk.

iPhone, iPad Uygulaması

App Store Türkiye'de En İyi Yeni Uygulamalar arasına seçildi ve Öne Çıkanlar'da afiş olarak yer aldı.

Son Güncelleme: 16.01.2018 - Verilere göre 40,000'den fazla cihaza indirildi.


Uzay iOS Uygulaması

Türkiye'nin ilk uzay uygulaması App Store'da!

AppStore